Półkolonie – wakacyjne warsztaty robotyki


ZAPRASZAMY na półkolonie – warsztaty wakacyjne to 5 dni kreatywnej zabawy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00. Nauki przez zabawę, rozwijania kreatywności, warsztatów z robotyki oraz programowania w środowisku Scratch, Abilix-Krypton, Makeblock, Edison. Edukacja dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Zaczynamy od budowy robota, następnie programujemy. Uczymy robota poruszania się według określonych reguł, tańczyć i wchodzić w interakcje z ludźmi. Ostatnim etapem programowania robota jest jego autonomia. REGULAMIN i CENAUMOWA

Poniżej dwa oddzielne linki, ZAPISZ i ZAPŁAĆ. Żeby zapisać dziecko na warsztaty koniecznie korzystamy z dwóch, w dowolnej kolejności.

Program półkolonii jest oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu wypoczynku dla dzieci. Wszystkie warsztaty są dostosowane do wieku naszych podopiecznych. Karda instruktorów oraz opiekunów zadba o to, aby dzieci nie tylko zdobyły nowe umiejętności, ale również spędziły niezapomniane chwile w gronie swoich rówieśników.